MAÇ SONUÇLARI
BASKETBOLVOLEYBOL
KAMPLAR
ALANYA / ANTALYA YAZ KAMPI
14-19 Haziran 2014
ALANYA / ANTALYA YAZ KAMPI

 
Teşvikiye spor kulübü olarak bu yıl 11.sini organize edeceğimiz spor kampımızı 14-19 Haziran 2014 tarihleri arasında “eftalıa aqua resortotelde gerçekleştireceğiz. 
5 gece 6 gün sürecek bu macerada birbirinden yeni ve farklı aktiviteler  kampçılarımızı bekliyor olacak.

Tesis hakkında detaylı bilgiye   http://eftaliahotels.com/adresinden ulaşabilirsiniz.

Takımdaşlığın ön planda tutulduğu kampımızda sporcularımız güne sabah sporuyla başlayıp gün içerisinde antrenmanlarını yaptıktan sonra ilgili branşta  hazırlık maçları ve turnuvalara katılarak performanslarını arttıracak, havuz  saatlerinde eğlenerek, futbol, masa tenisi, tenis, dart, okçuluk, badminton, bowling gibi sporlarla tanışarak takım arkadaşlarıyla unutamayacağı maceralar yaşayacak.
Basketbol ve Voleybol branşlarındaki antrenmanlarımız otelin  kendi tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Sabah sporları ile güne zinde başlayacak, gün boyunca birbirinden farklı sportif etkinliklerle  sporun  her branşını doyasıya uygulamanın keyfini süreceksiniz.
 
Kamp için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2014 Pazar günü olup  kontenjan sınırı olması sebebiyle başvurular öncelik sırasına göre değerlendirilecektir.


Kampa hareket nasıl olacak?
13 Haziran 2014 Cuma günü Teşvikiye Arena Spor Salonumuzdan  Mercedes Travego araçlarımızla yolculuğumuz başlıyor.
 

YAZI HEYECANLA BEKLEYENLERE
 
Bu Yıl  11.’sini organize edeceğimiz spor kampımızda  farklı spor branşlarıyla tanışacak sportif becerilerimizin sınırlarını hep birlikte zorlayacağız. Yüzmeden Basketbola, Futboldan Okçuluğa, Voleyboldan Bocceye, Darttan Bowlinge ve bütün bir yıl heyecanla beklediğimiz su sporlarıyla buluşacak ve belki de  hiç fark etmediğiniz yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Birlikte deneyecek, hep birlikte öğreneceğiz. Bu heyecanı hep birlikte yaşayabilmek için şimdiden valizlerinizi toplayın!
“Hep Birlikte Tatile” gidiyoruz


 
DEĞERLİ VELİLERİMİZ
 
Bilindiği üzere kamplar çocukların aileleri yanlarında olmadan, kendi başlarına sosyalleşebilecekleri, birey olma yolunda ilerlemelerini, kendilerini , insanları ve çevreyi tanımalarını sağlayan çok önemli bir etkendir. Bu sayede sporcular tüm yaşıtlarıyla bir arada yaşayarak  takım halinde hareket etmeyi öğrenirler. Takım arkadaşlarıyla paylaşacakları bu zaman diliminde sporcular  birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bularak bu dostluğu saha içine de yansıtacaklardır.

 
BULUŞMA NOKTASI
 
Kampa ulaşım, Mercedes Travego otobüslerimizle sağlanacaktır. Sporcuların birbirleri ile kaynaşmaları için birlikte yolculuk yapmaları tavsiye edilir. Yolculuk boyunca sporculara antrenörlerimiz eşlik edecektir. Aileler ulaşım esnasında antrenörlerimizin cep telefonlarından sporculara ulaşabilir. Kampa hareket ve dönüş noktası Teşvikiye Arena’dır. Dönüşte sporcularımız velilere yine TEŞVİKİYE ARENA Spor Salonundan teslim edilecektir.
Hareket saati sonradan katılımcılarımıza bildirilecektir.

 

KAMP YEMEKLERİ
 
Kamplardaki yemekler, sporcuların damak tatlarına ve günlük kalori ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel mönülerden oluşur. Kamp süresince yapılan aktiviteler sırasında kaybedilen kaloriler besin değeri yüksek gıdalar ile geri kazanılır. Günde 3 öğün açık büfe sunulan yemekler beş çayı, kek, kurabiye ikramı ve barbekü partileri ile renklendirilir.
 
KAMP VE ÖDÜLLER

Kampa katılan tüm katılımcılarımıza katılım belgesi verilecektir. Kamp boyunca düzenlenecek  sportif yarışmalar ve animasyonlarda başarılı olan  sporcularımıza sürpriz ödüller!
 
Birbirinden keyifli su yarışları, macera dolu etkinlikler… Kumsal, Güneş ve Akdeniiiiizzzzzzzz!

 
 
KAMP FOTOĞRAFLARI

 Kampta, eğitimler ve aktiviteler profesyonel makinelerle kayıt edilir. Çekilen fotoğraflar, kamp sonunda internet üzerinden www.tesvikiyeisk.com isimli  web sitemiz ile   kulübümüzün facebook sayfasından  yayınlanır. Kampa katılan sporcularımıza  fotoğraf ve videolar CD formatında  ilave bir ücret talep edilmeden verilir.
 
 
KAMP KIYAFETLERİ
 
Kamp boyunca tüm antrenmanlarda kulübümüzün  antrenman T-Shirt ve antrenman formaları kullanılacağından  tüm sporcularımızın kulübümüze ait eşofman takımları, çantaları, antrenman T-Shirt ve antrenman formalarını, mayolarını kampa getirmesi gerekmektedir.
Bunun yanı sıra  bol miktarda çorap, spor ayakkabı, dizlik, terlik ve diğer kişisel kullanıma ait eşyalarını beraberinde getirmeleri gerekmektedir

 

0532 455 72 77 numaralı telefondan Gökay KIZILTUĞ ile iletişime geçebilirsiniz.
 
HAZİRAN’DA
EĞLENCEYE HAZIRLANIN!

 
 

devamını oku >>
Teşvikiye de Bu Hafta
17 KASIM 2023 CUMA
Voleybol Yıldız B Takım
Rakip: Kuzey ışıkları
Bahçelievler spor salonu 
Servis: 16:00 Resneli
 
17 KASIM 2023 CUMA
Voleybol Yıldız A Takım
Rakip: Merve Dalbeler
Bahçelievler spor salonu 
Servis: 17:15 Resneli
 
19 KASIM 2023 PAZAR
Voleybol MİDİ Takım
Rakip: Robert B 
Sarıyer Spor Salonu 
Servis: 15:00 Resneli

22 KASIM 2023 ÇARŞAMBA 
Voleybol GENÇ Takım
Rakip: Robert
Sarıyer Spor Salonu
Servis: 18:00 Resneli
 
Bizi Takip Edin
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teşvikiye Spor Kulübü
design