HAKKIMIZDA / BAŞARILARIMIZ
  • 2010-2011 İSTANBUL LİGİ VOLEYBOL A TAKIMLAR ŞAMPİYONU 
  • 2011-2012 İSTANBUL LİGİ VOLEYBOL A TAKIMLAR ŞAMPİYONU
  • 2012-2013 SPORT LEAGUE WİNTER CUP U12 ŞAMPİYONU
  • 2012-2013 UNİMİNİCUP U12 ŞAMPİYONU
  • 2012-2013 İSTANBUL GELİŞİM LİGİ U12 ŞAMPİYONU
  • 2012-2013 İNNOVİA GELİŞİM LİGİ KÜÇÜKLER KATEGORİSİ İKİNCİSİ 
  • 2012-2013 İNNOVİA GELİŞİM LİGİ YILDIZLAR KATEGORİSİ İKİNCİSİ
  • 2012-2013 İNNOVİA GELİŞİM LİGİ GENÇLER KATEGORİSİ ŞAMPİYONU
  • 2013-2014 İSTANBUL LİGİ VOLEYBOLA TAKIMLAR ÜÇÜNSÜSÜ
  • 2013-2014 FİNSPOR GELİŞİM LİGİ YILDIZLAR KATEGORİSİ İKİNCİSİ
  • 2013-2014 FİNSPOR GELİŞİM LİGİ U-13 KATEGORİSİ İKİNCİSİ
  • 2013-2014 UNİMİNİ CUP U-12 ŞAMPİYONU
  • 2013-2014 FİNSPOR GELİŞİM LİGİ U-12 ŞAMPİYONU

VOLEYBOL  MAÇLARI

 

20 Nisan 2019 Cumartesi
Midi A Takım
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip : Anka
Servis : 09:30 Resneli (Mecidiyeköy)

20 Nisan 2019 Cumartesi
Midi B Takım
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip : Gürsel Atletik
Servis : 11:15 Resneli (Mecidiyeköy)

21 Nisan 2019 Pazar
Küçük  B Takım
Osman Solakoğlu Spor Salonu
Rakip : Rotary
Servis : 08:10 Resneli (Mecidiyeköy)

21 Nisan 2019 Pazar
Küçük  A Takım
Osman Solakoğlu Spor Salonu
Rakip : Atakent Elit
Servis : 09:30 Resneli (Mecidiyeköy)

24 Nisan 2019 Çarşamba
Büyük Erkek Takım
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip : Çengelköy
Maç saati : 19:30

24 Nisan 2019 Çarşamba
Büyük Bayan Takım
Tozkoparan Spor Salonu
Rakip : Vizyon
Servis : 17:15 Saadet (Gayrettepe)

25 Nisan 2019 Perşembe
Yıldız A Takım
Tozkoparan Spor Salonu
Rakip : Küçükçekmece
Servis : 17:15 Saadet (Gayrettepe)

27 Nisan 2019 Cumartesi
Küçük A Takım
Osman Solakoğlu Spor Salonu
Rakip : Küçükçekmece
Servis : 11:15 Resneli (Mecidiyeköy)

28 Nisan 2019 Pazar
Midi B Takım
Bahçelievler  Spor Salonu
Rakip : Fono Koleji
Servis : 16:30 Resneli (Mecidiyeköy)

28 Nisan 2019 Pazar
MiNİK A Takım
Küçükçekmece İFA  Spor Salonu
Rakip : Atakent Elit(1) Işık(2) İdeal(2) Büyükçekmece(2)
Servis : 08:40 Resneli (Mecidiyeköy)

28 Nisan 2019 Pazar
MiNİK B Takım
Küçükçekmece İFA  Spor Salonu
Rakip : Yeni Yapı(2) Atakent Gençlik(2) Atakent Elit(1) İdeal(2)
Servis : 09:40 Resneli (Mecidiyeköy)

 

 
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teşvikiye Spor Kulübü
design