HABERLER
VOLEYBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ!
14/06/2019
30 Mayıs Cuma günü gerçekleşen Voleybol Antrenörleri Derneği seçiminde Voleybol Şube Sorumlumuz Volkan ŞİRİNOĞLU ve ekibi seçilmişlerdir. Yönetim Kurulu Ekibini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.
devamını oku >>
TEŞVİKİYE U18 TAKIMIMIZ TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU.
11/06/2019
27 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında Kayseride düzenlenen Türkiye Şampiyonasında  Final müsabakasında Galatasaray Spor Kulübü ile karşılaşan U18 takımımız Türkiye ikincisi olmuştur.

Türkiye şampiyonasında oyuncumuz Ahmet Safa YILMAZ en iyi pivot seçilirken oyun kurucumuz  Yiğit AY ise Asist kralı secilmiştir.

Kulübümüz tarihinde ki en büyük başarıyı gösteren ekibimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Oğuz Mert KOÇ
Efe ÖZKAN
Ertan Can BOSTAN
Ege ERCAN
Zafercan KARA
Yiğit AY
Yiğit ÖZKANCA
Ekrem Yücel GÜLAY
Efe DİM
Metin Enes ÖZMEN
Kaan DESTİCİ
Ahmet Safa YILMAZ

İdareci: Gökay KIZILTUĞ
Baş Antrenör: Hüsnü ESER
Yardımcı Antrenör: Mustafa Cemre ÖZEN
Kondisyoner: Çağrı KILIÇ

Ekibimize desteğinden dolayı ŞİŞLİ BELEDİYE'sine Teşekkür ediyoruz.



 

devamını oku >>
KAMP KATILIMCILARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU!
11/06/2019
Kampa Gelirken Sporcuların Yanlarına Alması Gerekenler
  • Çift taraflı basketbol antrenman formaları ve Voleybol antrenman t-shirtleri
  • Teşvikiye SK ÇANTASI
  • Basketbol-Voleybol Ayakkabısı
  • 6 Adet T-Shirt ( Açık Renkli )
  • 6 Çift Spor Çorap
  • Teşvikiye SK şort ve t-shirtleri, Bütün Malzemeleri
  • Mayo - Şort – Bone (İsteğe bağlı)
  • Terlik
  • Dizlik (Voleybolcular için)
  • Günlük kullanım için serbest kıyafetler
  • Diş Fırçası - Diş Macunu
  • Deodorant - güneş kremi - bol miktarda t-shirt
NOT: Sabun, Şampuan, El ve Vücut Havlusu Otel Bünyesinde Mevcuttur. İsteğe bağlı olarak getirilebilir.
 
KAMPA HAREKET
        Velilerimizin sporcularımızı en geç 16.06.2019 Pazar saat 23:30’da ANA OFİSİMİZ olan SAADET ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDE yetkililerimize teslim etmeleri önemle rica olunur.

Dönüşümüz ise Side’den 21.06.2019 Cuma günü saat 11:00-12:00 gibi hareket edecek şekilde olacaktır. Sporcularımızı ANA OFİSİMİZ olan SAADET ÖZEL EĞİTİM MERKEZİNDEN teslim alabilirsiniz.
 
Not: Öğrencilerimizin kullanmakta oldukları herhangi bir ilaç var ise yetkililerimize bildirmeleri önemle rica olunur.
Çocukların NÜFUS CÜZDANLARINI en geç 15.06.2019 CUMARTESİ günü hocalarımıza mutlaka teslim etmeleri gerekmektedir.


İLETİŞİM


GÖKAY KIZILTUĞ 0532 455 72 77
ONUR DOĞAN 0532 474 46 67
VOLKAN ŞİRİNOĞLU 0532 713 28 12
DERYA DALKILINÇ 0530 285 79 50

devamını oku >>
08/06/2019
Dile Kolay 11 Yıl Oldu...

Neler Sığdırmadık bu 11 Kocaman Yıla...

Kah güldük, Kah ağladık... Bir aile olduk, sıcacık dostluklar oluştu... Kazandık, Kaybettik, dersler çıkardık, birlikte büyüdük...
Yarına sağlam yürekler yetiştirdik...

Şimdi 11. Yılımızın sonuna geldik. Bu sezon tüm katılımcılarımıza bir teşekkür belgesi ve madalya hazırladık.. Yarına bir anımız kalsın istedik..

Büyük buluşma 16 Haziranda gerçekleşiyor... Tüm dostlarınızı alıp gelin bu güzel anınıza onlar da tanıklık etsinler...



16 HAZİRAN 2019 PAZAR

Süleyman Seba Kültür Merkezi


Adres: Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No:10 Beşiktaş/İstanbul

Süleyman Seba Kültür Merkezi Tel: (0212) 215 60 29

BASKETBOL VE VOLEYBOL EKİPLERİMİZ İÇİN ÖDÜL TÖRENİ BAŞLANGIÇ SAATİMİZ 11:00,

CİMNASTİK BRANŞI GÖSTERİ VE ÖDÜL TÖRENİ BAŞLANGIÇ SAATİ 16:00'DIR.
devamını oku >>
YILIN SPORCUSU ÖDÜL TÖRENİ 16 HAZİRAN'DA!
08/06/2019
Kasım - Aralık döneminde  web sitemiz üzerinden yapmış olduğumuz oylama ile belirlenen  yarışmada  en çok oyu alan sporcular belli oldu.
Sıralamaya giren  aşağıda ismi yazılı olan sporcularımız 16 Haziran Pazar günü ailelerinin katılımıyla Fulya Süleyman SEBA Kültür Merkezi Fulya Sanat sahnesinde gerçekleştirilecek ödül töreninde ödüllerine  kavuşacaklar.
Tüm sporcularımızı kutluyor, destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  VOLEYBOL     BASKETBOL
  1998 - 1999 DOĞUMLULAR     2001 DOĞUMLU ERKEKLER
  NUR ÜLKÜ YILMAZ 38.2%     BAŞAR ABAK64.4%
  ÇAĞLA DOKSANOĞLU27%     YİĞİTHAN YEŞİLYURT4.9%
  2000 DOĞUMLULAR     2002 DOĞUMLU ERKEKLER
  SERAY BÖLÜK41.4%     AREN REİZYAN36.3%
  NİHAL SARICA26.7%     MERT EREN21.5%
  2001 DOĞUMLULAR     2003 DOĞUMLU ERKEKLER
  YAREN CEYLAN37%     BORA YILDIRIM44%
  SİBEL ORTAYURT31.1%     AHMET ENES KORKMAZ29.9%
  2002 DOĞUMLULAR     2004 DOĞUMLU ERKEKLER
  İREM ÖCEŞ54.4%     YİĞİT YAZICIOĞLU29.5%
  ŞEVVAL AKIN31%     EKİN YİĞİT EKE23%
  2003 DOĞUMLULAR     2005 DOĞUMLU ERKEKLER
  SÜMEYYE ÇELEN39.2%     DENİZ CAN ÇETİN59.1%
  ÖZÜM ÖYKÜ KABAN23.5%     İBRAHİM EFE YAMAN18.9%
  2004 DOĞUMLULAR     2006 DOĞUMLU ERKEKLER
  IRMAK YÜKSEL37.3%     MURATHAN ŞENEL39.9%
  CEREN ÖZGAL36.6%     DEMİR BENGİ35.4%
  2005 DOĞUMLULAR     2007 DOĞUMLU ERKEKLER
  DURU KARAKAYA27.4%     BATUHAN AKBULUT39.1%
  ECE ÖZDEN24.6%     BARIŞ BOZKURT25.9%
  2006 DOĞUMLULAR     2008 DOĞUMLU ERKEKLER
  EYLÜL YILDIRIM38.4%     ARAS REİZYAN33.3%
  DEFNE ATABEY36.4%     EMİR ÇAĞAN ÇİFTÇİ28.5%
  2007 DOĞUMLULAR     2009 DOĞUMLU ERKEKLER
  ZEYNEP KÜÇÜK51.2%     DORUK ÇİFTÇİOĞLU46.5%
  DURU DOĞRU41.8%     BARTU SAĞLAM17%
  2008 DOĞUMLULAR     2010 DOĞUMLU ERKEKLER
  ECRİN TOPÇU27.9%     MEHMET DENİZ ASUTAY48.1%
  MİNANUR KÜÇÜKBEYCAN23.4%     EGEBERK BALÇIK16.4%
        2002 DOĞUMLU KIZLAR
        BEYZA TUĞÇE SARI77.6%
        DOĞA HURŞUTAĞAOĞLU17.5%
        2003 DOĞUMLU KIZLAR
        SELEN KOCATEPE43.9%
        AYŞE BURCU KARAGÖL27.4%
        2004 DOĞUMLU KIZLAR
        NEHİR SARIMADEN45.2%
        AYŞENUR YAVUZ27.5%
        2005 DOĞUMLU KIZLAR
        SAHRA PINAR ARIKAN40%
        ELİF BENGÜ MUSLUGİL29.1%
        2007 DOĞUMLU KIZLAR
        ADA EKİN AYKUT58.7%
        ECE HAZAN ÖKTEN39.5%
        2008 DOĞUMLU KIZLAR
        ECE KAPKIN34.7%
        DERİN SU ÖZTÜRK17.3%

 

devamını oku >>
TEŞVİKİYE U18 TAKIMIMIZ TÜRKİYE FİNALİ OYNAYACAK
01/06/2019
Kayseri’de düzenlenen U18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nın yarı final müsabakasında oyuncularımız Tofaş ile  karşı karşıya geldi.
 
Karşılaşmadan 77-71 galibiyetle ayrılan Teşvikiye Türkiye şampiyonasında Galatasarayın rakibi oldu.
 
Bizlere bu gururu yaşatan teknik ekibimize oyuncularımıza teşekkür ederiz.
 
Galatasaray karşısında Türkiye şampiyonluğu maçına çıkacak takımımıza başarılar dileriz.
 

devamını oku >>

VOLEYBOL  MAÇLARI

 

19 Mayıs 2019 Pazar

Midi B Takım
Sarıyer Spor Salonu
Rakip : Yetenek Gelişim
Servis : 16:30 Resneli (Mecidiyeköy)


19 Mayıs 2019 Pazar
Midi B Takım
Sarıyer Spor Salonu
Rakip : Yetenek Gelişim
Servis : 16:30 Resneli (Mecidiyeköy)

20 Mayıs 2019 Pazartesi
Büyük Erkek Takım
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip : Boğaziçi
Maç Saati: 19:30

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Midi B Takım
Sarıyer Spor Salonu
Rakip : Eczacıbaşı
Servis : 17:10 Resneli (Mecidiyeköy)

23 Mayıs 2019 Perşembe
Küçük A Takım
Tozkoparan  Spor Salonu
Rakip : Atakent Elit
Servis : 16:40 Resneli (Mecidiyeköy)

23 Mayıs 2019 Perşembe
Akademi Bayan Takım
Tozkoparan  Spor Salonu
Rakip : Girişim
Maç Saati: 19:30

25 Mayıs 2019 Cumartesi
Midi A Takım
Sarıyer  Spor Salonu
Rakip : Spor Fabrikası
Servis : 09:30 Resneli (Mecidiyeköy)

26 Mayıs 2019 Pazar
Küçük A Takım
Osman Solakoğlu Spor Salonu
Rakip : Bizimkent
Servis : 13:10 Resneli (Mecidiyeköy)

26 Mayıs 2019 Pazar
MİNİK  B Takım
Burhan Felek Spor Salonu
Rakip : Ateş + Yetenek Gelişim
Servis : 08:10 Resneli (Mecidiyeköy)

26 Mayıs 2019 Pazar
MİNİK  A Takım
Burhan Felek Spor Salonu
Rakip : Işık + Kartal Anadolu
Servis : 09:00 Resneli (Mecidiyeköy)

 
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teşvikiye Spor Kulübü
design