BU AY DOĞANLAR
Berfin Kartal
31/10/1999
Teşvikiye SK Voleybol
A Takım
Yiğithan YEŞİLYURT
12/10/2001
Teşvikiye Akademi
U18 Takım
Gaye DEMİRBAŞ
02/10/2002
Teşvikiye Akademi
U18 Kız Takımı
Cenker ÇAKIR
07/10/2002
Beşiktaş Akademi
U18 Takım
Irmak Peker
13/10/2002
Teşvikiye SK Voleybol
Yıldız C Takım
İrem Öceş
22/10/2002
Teşvikiye SK Voleybol
Yıldız C Takım
Senem Su CANOĞLU
27/10/2002
Teşvikiye Akademi
U18 Kız Takımı
Selen Su CANOĞLU
27/10/2002
Teşvikiye Akademi
U18 Kız Takımı
Beyza Tuğçe SARI
29/10/2002
Teşvikiye Akademi
U18 Kız Takımı
Kaan AKSOY
04/10/2003
Teşvikiye Akademi
U16 Takım
Beste Özdemir
04/10/2003
Teşvikiye SK Voleybol
Yıldız A Takım
Kerem MUSLUOĞLU
09/10/2003
Teşvikiye Akademi
U16 Takım
İlksu ŞAKACI
21/10/2003
Teşvikiye Akademi
U16 Kız Takım
Melek Selin Gürses
21/10/2003
Teşvikiye SK Voleybol
Yıldız B Takım
Demir YILMAZ
05/10/2004
Teşvikiye Akademi
U15 Takım
Emir CULAOĞLU
07/10/2004
Teşvikiye Akademi
U15 Takım
Yiğit AYDOĞMUŞ
13/10/2004
Beşiktaş Akademi
U15 Takım
Ömer Nazım ÖZEN
15/10/2004
Beşiktaş Akademi
U15 Takım
İris Lal UZUN
21/10/2004
Teşvikiye Akademi
U16 Kız Takım
Burak Kayra DOĞANSOY
25/10/2004
Beşiktaş Akademi
U15 Takım
Alp KURTULUŞ
27/10/2004
Beşiktaş Akademi
U15 Takım
İdil Yılmaz
27/10/2004
Teşvikiye SK Voleybol
Küçük B Takım
Batu BERKÖZ
04/10/2005
Teşvikiye SK Basketbol
U14 Takım
Maxim PETEUSHEVSKİY
06/10/2005
Teşvikiye SK Basketbol
U14 Takım
Ege Görkem YILMAZ
07/10/2005
Teşvikiye Akademi
U14 Beyaz Takım
Kerem KAHVECİ
07/10/2005
Beşiktaş Akademi
U14 Takım
Mona Karaman
12/10/2005
Teşvikiye SK Voleybol
Küçük B Takım
Can TINAZ
13/10/2005
Teşvikiye Akademi
U14 Takım
Nisanur Temur
14/10/2005
Teşvikiye SK Voleybol
Küçük B Takım
Deniz Balçın
15/10/2005
Teşvikiye SK Voleybol
Küçük B Takım
Korel ÜNLÜER
26/10/2005
Beşiktaş Akademi
U14 Takım
Enis Berk BÜYÜKÖZKAN
26/10/2005
Teşvikiye Akademi
U14 Takım
Burak İSLAMOĞLU
27/10/2005
Beşiktaş Akademi
U14 Takım
Kadircan TAŞÇI
31/10/2005
Teşvikiye SK Basketbol
U14 Takım
Zehra BAYRAM
06/10/2006
Teşvikiye Akademi
U14 Kız Takım
Başak Yördem
09/10/2006
Teşvikiye SK Voleybol
Midi A Takım
Aslı Ünsal
10/10/2006
Teşvikiye SK Voleybol
Midi B Takım
Yorgo DİAGURİSİ
10/10/2006
Beşiktaş Akademi
U13 Takım
Deniz Mert İĞNAK
26/10/2006
Teşvikiye Akademi
U13 Takım
Nehir ÜSTÜNTÜRK
08/10/2007
Teşvikiye Akademi
U12 Kız Takım
Aysima Çıldır
29/10/2007
Teşvikiye SK Voleybol
Midi B Takım
Ahmet Kaan AKGÜN
30/10/2007
Teşvikiye Akademi
U12 Takım
Maya Eylül Çoban
07/10/2008
Teşvikiye SK Voleybol
Minik Takım
Hayati Selim DANKİ
14/10/2008
Teşvikiye Akademi
U11 Takım
Defne Çelik
15/10/2008
Teşvikiye SK Voleybol
Minik Takım
Havva Bahar Çolak
29/10/2008
Teşvikiye SK Voleybol
Minik Takım
Deniz TINAZ
13/10/2009
Teşvikiye SK Basketbol
U-10 Takım
Selim DUZCU
19/10/2009
Teşvikiye SK Basketbol
U-10 Takım
Ela Huzur
20/10/2009
Teşvikiye SK Voleybol
Minik Takım
Minelnur Tura
22/10/2009
Teşvikiye SK Voleybol
Minik Takım
Lara TAHRANCI
05/10/2012
Teşvikiye SK Cimnastik
Minik Hazırlık
Rüya ERYILMAZ
30/10/2012
Teşvikiye SK Cimnastik
Minik 1 Takım

VOLEYBOL  MAÇLARI

18  Ekim  2018 Perşembe
YILDIZ  A  TAKIM
Tozkoparan  Spor Salonu
Rakip: Güngören
Servis : 17:15  Saadet (Gayrettepe)

19  Ekim  2018 Cuma
YILDIZ  C  TAKIM
Sarıyer  Spor Salonu
Rakip: ENKA
Servis : 17:15  Saadet (Gayrettepe)

21 Ekim 2018 Pazar
MİDİ  A TAKIM
Sarıyer Spor Salonu
Rakip: Hisar Okulları
Servis : 09:20  Resneli (Mecidiyeköy)

24 Ekim 2018 Çarşamba
GENÇ TAKIM
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip: İBB
Servis : 17:15 Saadet (Gayrettepe)

26 Ekim 2018 Cuma
YILDIZ ERKEK TAKIM
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip: Fenerbahçe
Servis : 16:20 Saadet (Gayrettepe)

28 Ekim 2018 Pazar
KÜÇÜK A  TAKIM
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip: Olimpiya
Servis : 14:45 Resneli (Mecidiyeköy)

28 Ekim 2018 Pazar
KÜÇÜK B  TAKIM
Bahçelievler Spor Salonu
Rakip: Enka
Servis : 16:30 Resneli (Mecidiyeköy)

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teşvikiye Spor Kulübü
design